משלוח חינם והחזרת מוצרים תוך 14 ימי עסקים
המקום שלך לבגדי מעצבים יוקרתיים אמיתיים -יד שניה

למכור את הפריט שלך

יש לכם ארון מלא בגדים ולא יודעים מה לעשות איתם? נעלים שלא נעלתם הרבה זמן ותופסים מקום? בגדים יפים שקניתם לילדים וכבר הכל קטן עליהם? 

אל תדאגו, אנחנו הפיתרון שלכם! תתחילו לאסוף את כל הבגדים ואנחנו נמכור אותם בשבילכם.

בטח אתם שואלים איך? אז תמשיכו לקרא ונגלה לכם הכל.

איך זה עובד?

קודם כל חשוב שתדעו שאיוצ'קה עובדת בשיטת הקונסיגנציה, מה זה אומר? זאת שיטת קניה ומכירה כאשר אתם נותנים לנו את הפריטים שלכם, אנחנו מוכרים אותם ואתם מקבלים את הכסף שלכם רק כשהפריט נמכר. עכשיו שהבנתם, בואו נתחיל: 

1. קודם כל, תעשו סדר בארון ותוציאו כל הדברים שאתם לא רוצים יותר. שימו לב, אנחנו לא מקבלים כל דבר, אלה רק פריטים ממותגים מוכרים ושווים כמו לואי ויטון, גוצ'י, שאנל, ולנטינו ועוד. לרשימה המלאה תסתכלו את רשימת המותגים שלנו.

2. תיצרו עמנו קשר דרך הווטסאפ למספר 054-5522775 ותשלחו לנו תמונות ברורות של הפריטים שלכם. תרשמו פרטים כמו מותג, מצב הפריט (חדש, כמו חדש, מצב טוב, מצב לא משהו וכו') איפה קניתם אותו (אם זוכרים), אם יש לכם  קבלה (יותר טוב אפילו), וכל דבר חשוב על הפריט. חשוב לנו לראות את הפריטים לפני שמגיעים אלינו כדי להיות בטוחים שהם רלוונטים.

3.אם הפריטים שלכם רלוונטים למכירה, נקבע פגישה אצלנו בתל אביב בימים א' עד ה' בין השעות 10:00 עד 17:00.

4.תביאו את הפריטים שלכם (נקיים, מגוהצים, בלי מסטיקים בכיסים, כן, כן מצאנו גם דברים כאלו) אנחנו נבדוק שהכל תקין ונקבע ביחד את המחיר שתרצו לקבל עבורו. 

5. אנחנו נצלם את כל הפריטים שלכם ונעלה אותם לאינסטגרם ולאתר שלנו, ונפרסם אותם לתקופה של חצי שנה עם אופציה להמשיך עוד זמן. ברגע שהפריט עולה לאתר, אתם מקבלים הודעה מאיתנו.

6.כשהפריט שלכם נמכר, אתם מקבלים הודעה והכסף מועבר אליכם שבועיים אחרי (צריכים להיות בטוחים שאף אחד לא מחזיר או מחליף את הפריט לפני).

7.בשביל הנוחות, יהיה לכם גישה לחשבון באתר שלנו ותוכלו לראות כל הפרטים על כל דבר.

אז מה אתם מחכים, תתחילו לעשות סדר בארון ותביאו לנו את הבגדים שלכם!